.

.

SmartYIBA 7 Wired Видео Врата Phone Home Security Спогодба Систем Doorphone Со Водоотпорен Отворено IR Камера Ноќ Визија боја

SmartYIBA 7 Wired Видео Врата Phone Home Security Спогодба Систем Doorphone Со Водоотпорен Отворено IR Камера Ноќ Визија боја

DEN 4018.00
DEN 4464.00
-10 %
Количина на стоки

Smart YIBA 7 " TFT Колор LCD Moniter Видео Врата Телефон Спогодба Врата Систем за Полнење Отклучување IR Ноќ Визија Rainproof Камера за Видео Производ модел : 815 FA11 Функционални карактеристики : Со следење, спогодба, да ги заклучуваат, бел, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата. 1.7 инчен TFT LCD, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, широк екран со висока дефиниција на сликата. 2.hands-free спогодба функција. 3.електрични контрола отклучување функција. 4.таму е функција на следење на отворено. 5, слика светлината, chroma, јачина на звук, спогодба јачина на звук може да се прилагоди. 6, анти алумина панел и носат-отпорни, површински третман на отворено машина, камера HD 700 линии, нема боја. 7, затворен машина за ултра-тенок алуминиумски панел дизајн, убав и луксузен стил. 8, 16 видови на акорди опција, ќе не секогаш го слушаат монотоно вратата бел. 9, овој производ може да биде продолжен за еден пар од две, шест до три. Перформанси параметар : 1, префрлување напојување : DC15 V 1.2 ЕДЕН AC220 V50 Hz 2, целата машина на струјата : помалку од 800m A 3, повик одложување време : 120 S + 10% 4, следење, одложување време : 60-ТИТЕ + 10% 5, камера сензор : 700 линии 6, објектив : 3.6 MM92 степен(прилагодливи) 7, отворено машина со инфраред ноќ визија функција 8, затворен машина големина : 180*120*18mm 9, надвор од големината на машина : 138*98*40mm Пакетот вклучува : 1 * паркинг (Надворешен камера 1 * Внатрешна следење 1 * AC адаптер 1 * 5m 4-core приклучен кабел 1 * 2-core приклучен кабел 2 * 4pin терминал кабел 1 * Пакет на завртки 1 * User manual (рачно)-англиски јазик

боја:
ЕУ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, Приклучете НИ се
Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Број На Модел На:
815FA11
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
11V-240v
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
SmartYIBA
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Материјал:
Анти-оксидација алуминиум panel
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
7inch
Резолуција:
1000
Камерата:
боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ