.

.

OMHXZJ трговија на Големо Мода накит крилја ангел ААА циркон вежба Вистински 925 sterling silver Студ обетки YS52

OMHXZJ трговија на Големо Мода накит крилја ангел ААА циркон вежба Вистински 925 sterling silver Студ обетки YS52

DEN 105.00
DEN 418.56
-75 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Канцеларија/кариера
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
OMHXZJ
Пол:
Жените
Certificate Type:
NJQSIC
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Главниот Камен:
Цирконот
Назад Наоѓање:
притисни
Број На Модел На:
YS52
R

Тие исто така купуваат со овој производ