.

.

3 Серија Покривот Спојлер Авто Карбонски Влакна Чизми Багажникот Крило Усна Спојлер за BMW F30 F35 2012 - Година Стил

3 Серија Покривот Спојлер Авто Карбонски Влакна Чизми Багажникот Крило Усна Спојлер за BMW F30 F35 2012 - Година Стил

DEN 6271.00
DEN 7292.16
-14 %
Количина на стоки


Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
П : Што треба да направам ако добијам производот што јас не може да одговара на мојот автомобил?
О : Доколку не можете да го поправи производот на вашиот автомобил, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и да ни испрати детали на инсталацијата слики, како и вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), имаме професионален технички инженер да помогне да се реши проблемот.Текстура на 3 K twill ткаат вистински карбонски влакна.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .Бренд Нови авто покривот спојлер, никогаш не се користи.
Опис
1.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. И ние не обезбеди сликарство услуга.
EMS delievey време 7~10 работни дена.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас
Сите наши производи ќе бидат двојно проверени и спакувани пред превозот, некои делови се исто така полни со иверица случајот со цел да се заштитат производите и, доколку стоката се уште се оштетени за време на превозот со груб шпедиција, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и помогнете ни да земе детална слика за оштетените делови, а потоа ние може да побара од друштвото за осигурување да се направи компензација за вас.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
328i
328i-Година:
2013
Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Модел Година:
2012 2013 2014 2015 2016 година
Име На Модел:
RJC-BMEF3006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
70cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
CF
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
Спојлер за BMW F30 F35 2012 - 2016 година
Осветленост Дел Број:
Чизми Багажникот Крило Усна Спојлер за BMW F30 F35 2012 - 2016 година
Другиот Дел Број:
за BMW F30 F35 2012 - 2016 година
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Тип На Објект:
Спојлери
R

Тие исто така купуваат со овој производ