.

.

BOOMBLOCK 2 парчиња Карбонски Влакна Rearview Огледало Автомобил Налепница За ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 Passat Hyundai Tucson Solaris Ix35 Мицубиши ASX

BOOMBLOCK 2 парчиња Карбонски Влакна Rearview Огледало Автомобил Налепница За ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 Passat Hyundai Tucson

DEN 379.00
DEN 473.28
-20 %
Количина на стоки


Карактеристики : Име на Производ : C arbon влакна декоративни налепници Материјал : Јаглерод влакна Применливи Модели : Универзална За Сите Автомобил Модел Инсталација Метод : Усогласување на позицијата, можете директно да го залепите Инсталација локација : Rearview Огледало /Вратата страна Функција : Декоративни /Заштитна /Repair

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
W-HSJFZT
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Точка име :
Знаме,3 бои
Функција:
Заштитни ,Декоративни ,Поправка
Автомобил модел:
Универзална
Сместување:
Rearview Огледало ,Вратата Страна ,Целиот Автомобил Тело
R

Тие исто така купуваат со овој производ