.

.

Неколку Види Mens Жените Часовници OLEVS Луксузен бренд Кварц Висок квалитет relogio masculino Ултра тенок Љубители Види erkek kol saati

Неколку Види Mens Жените Часовници OLEVS Луксузен бренд Кварц Висок квалитет relogio masculino Ултра тенок Љубители Види erkek

DEN 1914.00
DEN 3190.56
-40 %
Количина на стоки

Неколку Види Mens Жените Часовници OLEVS Луксузен бренд Кварц Висок квалитет relogio masculino Ултра тенок Љубители Види erkek kol saati
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
OLEVS 5871 Неколку
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
OLEVS
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6.5 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
R

Тие исто така купуваат со овој производ