.

.

10pcs Мода Симпатична Газа Голем Лак Девојки Чипка Мека Headbands Солидна Kawaii Bowknot Прилагодливи Еластична Hairbands Принцеза Headware

10pcs Мода Симпатична Газа Голем Лак Девојки Чипка Мека Headbands Солидна Kawaii Bowknot Прилагодливи Еластична Hairbands Принцеза

DEN 956.00
DEN 1062.24
-10 %
Количина на стоки


Промет на големо со 10pcs/2 C Мода Симпатична Газа Голем Лак Девојки Чипка Мека Headbands Солидна Kawaii Bowknot Прилагодливи Еластична Hairbands Принцеза Headware Коса Додатоци
Модел Бр. : SMPXTH
Пакување : 10pcs/Многу
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.
1. 100% Сосема Нов и Модни Hairbands
2.Стил : Цртан Филм Headbands
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.
4. Ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака при купување.Ние сме подготвени да ви помогнеме.
Сертификати :
Испорака :
1. Нормално, вашите нарачки ќе биде предаден во рамките на 5-7days по плаќање. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба и стоки, ние сме високо очекуваме вашиот позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални Продавачот Оценка.Исто добрина за тебе од нас. Или ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашата стока или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време пред да замине други коментар на веб страна,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа без одлагање. Ви благодарам многу за вашиот љубезно разбирање ! Уживајте во вашата шопинг тука!

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SMPXTH
Бренд Име:
Smart Фиби
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
Други
Функција:
bowknot
Материјал:
Газа
R

Тие исто така купуваат со овој производ