.

.

Трговија на големо Мода висок квалитет на природна бела оникс Камен шарм Врежан фокс Приврзоци за diy накит одлуки 6pcs/многу Бесплатен превозот

Трговија на големо Мода висок квалитет на природна бела оникс Камен шарм Врежан фокс Приврзоци за diy накит одлуки 6pcs/многу

DEN 763.20
Количина на стоки


Трговија на големо Мода висок квалитет на природна бела оникс Камен шарм Врежан фокс Приврзоци за diy накит одлуки 6pcs/многу Бесплатен превозот
Камен Големина : за 22mm*18mm *10мм
Боја : како на слика
Дупка големина : 1-1.2 mm
Материјал : Природна, бела оникс
MOQ : 6 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
ywcxcn
Број На Модел На:
ZL210-1
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ