.

.

40 Бои 21.6*13.5*5cm Месечината Торта Пакување Кутија Свадба Фестивал Партија Подарок Пакување, Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

40 Бои 21.6*13.5*5cm Месечината Торта Пакување Кутија Свадба Фестивал Партија Подарок Пакување, Кутии 100pcs/многу Бесплатен

DEN 2976.00
Количина на стоки


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : 21.6*13.5*5cm
Идеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итн
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат

Answer : ___________________________ Note :
Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : 21.6*13.5*5cm
Идеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итн
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат

Answer : ___________________________ Note :
Материјал : Висок квалитет 300g kraft хартија
Големина на : 21.6*13.5*5 cm
Боја : 40colors за вас да изберете.микс од бои прифати. pls се пишува на кутијата број на нас.
Answer : ___________________________ Note :

Повод:
Партија,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Роденден
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
66259
Број на Компјутери:
100pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ