.

.

Вистински Природен Титаниум Rutilated Кварцен Камен Издлабени PiXiu Жени Човек Pendant 20*12*9mm

Вистински Природен Титаниум Rutilated Кварцен Камен Издлабени PiXiu Жени Човек Pendant 20*12*9mm

DEN 5491.00
DEN 6864.00
-20 %
Количина на стоки


Вистински Природен Титаниум Rutilated Кварцен Камен Издлабени Богатство Pi Xiu Жени Човек Pendant 20*12*9mm
Лето Стил Жените Привезоци,Мода Ѓердан Pendant,Кварцен Кристал Pendant
Вистински Слики :
Ставка Детали TJPX001 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот . Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 20*12*9mm Тежина 3.85 грама Вклучуваат Тоа само вклучува pendant Материјал Титаниум Rutilated Кварцен камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Титаниум Rutilated Кварцен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Број На Модел На:
TJPX001PiXiu Pendant
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Титаниум Rutilated Кварцен камен
реден број:
TJPX001 PiXiu Pendant
боја:
Жолто Златен Pendant Монистра
Точка име :
Кристал Pendant Жени
Големина(мм):
20*12*9mm Pendant Мушка
Материјал:
Титаниум Rutilated Кварцен Камен Жените Pendant
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
3.85grams Pendant Women
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
R

Тие исто така купуваат со овој производ