.

.

SmartYIBA Видео Спогодба 7 Инчен Монитор Жичен Видео Врата Телефон Врата Камера Спогодба Систем

SmartYIBA Видео Спогодба 7 Инчен Монитор Жичен Видео Врата Телефон Врата Камера Спогодба Систем

DEN 5983.00
DEN 6648.00
-10 %
Количина на стоки

7" Видео Врата Телефон Спогодба Врата со Допир Копче за Далечинско Отклучување Ноќ Визија за Безбедност на системи за видео надзор Камера Дома Надзор
Карактеристики : Ултра-тенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. IR Камера со Визија Ноќ. Електрично заклучување-контролна функција. На дланка-бесплатни спогодба функција. Исклучете внатрешна спогодба функција. Следење на надворешната страна на вратата. 16 видови на врата прстени. Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Камерата може да бидат со висока дефиниција следи, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување., рака слободни, монитори зборува за следење поддршка 500 ID картички Погоден повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет. Спецификации : Екран : 7" TFT Резолуција : 960 * 480 Камера : 1/4"HD боја CMOS може да стигне до 700 линија на камерата леќи на Камерата : 3.6 мм Камера агол на гледање : 92 степени времетраење на Повик време : 120 Секунди Следи траење време : 60 Секунди потрошувачка на Енергија : Статични државната Моќ влез : AC 100 V-240 V 50/60 Hz излезна Моќност : DC15 V Затворен следи : 225* 128 * 23mm Отворено камера : 168*110 *65mm Пакетот вклучува : 1 * паркинг (Надворешен камера 1 * Внатрешна следење 1 * AC адаптер 1 * 5m 6-core приклучен кабел 5 * лична карта

боја:
Велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Број На Модел На:
806MJID11
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
11V-240v
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
SmartYIBA
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Материјал:
Анти-оксидација алуминиум panel
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
7inch
Резолуција:
1000
Камерата:
боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ