.

.

Fixmee R-134a R-134 AC Interdynamics DV-134 МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Издавање Вентил 1/2 ACME

Fixmee R-134a R-134 AC Interdynamics DV-134 МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Издавање Вентил 1/2 ACME

DEN 242.00
DEN 268.80
-10 %
Количина на стоки


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Количина : 1pc Должина : 6cmx3.5cm Боја : Злато 1/2' ACME теми Тешки-должност цврста метална конструкција


Тип:
Други
Бренд Име:
fixmee
R

Тие исто така купуваат со овој производ