.

.

100PCS IR Инфраред пречка избегнување Пречка избегнување сензор Модул Arduino Smart Автомобил Робот 3-жица Рефлексивни Фотоелектрически

100PCS IR Инфраред пречка избегнување Пречка избегнување сензор Модул Arduino Smart Автомобил Робот 3-жица Рефлексивни Фотоелектрически

DEN 1368.00
Количина на стоки


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

боја:
модул 100pcs
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
R

Тие исто така купуваат со овој производ