.

.

Јужна Кореја увезени вештачка волна материјал не содржи основни луксузни луксузни чиста бела луксузни перница перница backrest

Јужна Кореја увезени вештачка волна материјал не содржи основни луксузни луксузни чиста бела луксузни перница перница backrest

DEN 922.00
DEN 1002.24
-8 %
Количина на стоки

За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта). Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2.Јужна Кореја увезени вештачка волна материјал не содржи основни луксузни луксузни чиста бела луксузни перница перница backrest без перница внатре, само во случај
Внимание :
1. Ви благодариме. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
7.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ние ќе работиме со вас да го реши секој proble
.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Служат опис
1. Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
6. Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни со нашата служба ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Големина:
400mm*400mm, 500mm*500mm, 600mm*600mm, 450mm*450mm, 700mmx700mm, 750mmx750mm, 550mm*550mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
888
Обликот:
Плоштад
is_customized:
No
Техника:
Ткаени
Материјал:
Кадифен
Бренд Име:
SexeMara
Шема:
Модерна
Стил:
Модерна
R

Тие исто така купуваат со овој производ