.

.

Алуминиум Легура Ѕид Стојат Кука Носителот Инструмент Закачалка за Акустична Електричен Бас Гитара Ukulele Виолина Вратот Поддршка

Алуминиум Легура Ѕид Стојат Кука Носителот Инструмент Закачалка за Акустична Електричен Бас Гитара Ukulele Виолина Вратот Поддршка

DEN 441.00
DEN 678.72
-35 %
Количина на стоки


Опис
Карактеристики :
- За акустична гитара, електрична гитара електричен бас мандолина banjo ukulele итн.
- Направен од алуминиум и висок степен на пластика за силна губење на капацитетот.
- Монтажни дизајн на закачалка тело и база за да се направи собранието лесен и удобен.
- Сите области изложени на инструменти кои се опфатени со мек материјал за целосна заштита.
Боја : Црна + Зелена
Материјал : Алуминиум, Пластика Пакетот вклучува
1 x Гитара Закачалка
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Бренд Име:
АРОМА
Тип:
Стенд
Број На Модел На:
MEL_MIA_E03
Материјал:
R

Тие исто така купуваат со овој производ