.

.

Бесплатни Ној Жените Жешки Секси Фустан Тесни-фитинг Кожа Clubwear Bodycon Фустан СТП кожа Фустани vestido де феста D0235

Бесплатни Ној Жените Жешки Секси Фустан Тесни-фитинг Кожа Clubwear Bodycon Фустан СТП кожа Фустани vestido де феста D0235

DEN 252.00
DEN 382.56
-34 %
Количина на стоки


Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,се Стави на вашето тело во сосема опуштена статус
2.Ултра мазна на допир чувство, секој вредни дизајн предвид,се Фокусира на еден совршен долна облека за тебе,да те Направи супер секси и заводлива
3.Служи како nightwear и исто така stimulative секс за полнење за сексуалниот живот на паровите
3. опремени bodice и ласкави директно hemline.Секси Bodycon модерен дизајн.
Информација за производот :
Сезона : четири сезона
Големина На : Слободен Големина
Пол : Жените
Повод : спиење,Клуб,партијата,и др.
Материјал : кожа СТП
Стил : Секси
Должина на ракав : без Ракави
Јака : исклучување на рамо
Фустан lengt : Мини
Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие
Она што ќе добиете за : 1*Жените секси фустан кожа

Големина:
One Size
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ НОЈ
Материјал:
PU
Стил:
High Street
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Strapless
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
2018 фустан
Пол:
Жените
Објектот:
vestidos
Тип:
2018
Стил:
лето облечи
За:
Vestido де феста
Од:
vestidos mujer
Функција:
се облекуваат жените
Големина:
vintage
Плус:
vestido longo
Врвот:
vestidos де феста
R

Тие исто така купуваат со овој производ