.

.

Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Т-маица За Девојки Облека Есен Зима Деца Бебе Bowknot T-shirt

Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Т-маица За Девојки Облека Есен Зима Деца Бебе Bowknot T-shirt

DEN 278.00
DEN 366.24
-24 %
Количина на стоки

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" ,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Есен и Зима Деца Бебе Bowknot Т-маица Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Девојки Облека
100% Сосема Нов и висок квалитет!
Класичен Повик на Т-маица За Деца Девојчиња Момчиња
Совршено се вклопуваат за вашиот мал Бејби!
Материјал : 95% памук + 5% Spandex
Бои : Сива,Бела, Розова
Стил : Долг Ракав Секојдневен Основните Tee
Големина на : 100/110/120/130/140 Големина Блузи должина Биста*2 рамо должина на ракав Возраст, се Препорачува 100 40cm/15.74" 29cm/11.41" 24cm/9.44" 38cm/14.96" 2-3 Y 110 42.5 cm/16.73" 30cm/11.81" 25cm/9.84" 40cm/15.74" 3-4 Y 120 45см/17.71" 31ccm/12.20" 26cm/10.23 42cm/16.53" 4-5 Y 130 47.5 cm/18.70" 32cm/12.59" 27cm/10.62" 44cm/17.32" 5-6 Y 140 50cm/19.68" 33cm/12.99" 28cm/11.02" 46cm/18.11" 7-8 Y
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Пакетот Вклучува :
1* Деца Девојки T-shirt
'

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Бебе Bowknot T-shirt
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
Kacakid
R

Тие исто така купуваат со овој производ