.

.

Aoweziic {20 КОМПЈУТЕРИ} 100V 470UF 16*25 висока фреквенција низок отпор долг живот electrolytic capacitor 470UF 100V 47x25

Aoweziic {20 КОМПЈУТЕРИ} 100V 470UF 16*25 висока фреквенција низок отпор долг живот electrolytic capacitor 470UF 100V 47x25

DEN 384.00
Количина на стоки


Параметар за јачина : 100 V 470 UF 16mmx25mm

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
electrolytic capacitor
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Capacitor тип:
алуминиум electrolytic ca
Capacitor структура:
Temperatura pracy:
105
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
R

Тие исто така купуваат со овој производ