.

.

Оригиналниот увоз MSG-105AK1 3U рид реле обезбедување на квалитет

Оригиналниот увоз MSG-105AK1 3U рид реле обезбедување на квалитет

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Количина на стоки

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

Теорија:
Рид Реле
Број На Модел На:
MSG-105AK1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
Општа Намена
Напон:
12V
R

Тие исто така купуваат со овој производ