.

.

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Теписи Посебен Автомобил патосници За Kia K3S K4 K5 KX3 KX5 KX7 KX КРСТ

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Теписи Посебен Автомобил патосници За Kia K3S K4 K5 KX3 KX5 KX7 KX

DEN 3188.00
DEN 3542.40
-10 %
Количина на стоки

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Боја Име:
Црна, Беж, Црна, Црвена, Сива, Вино, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Оптима-Година:
2012,2010,2007,2003,2014,2011,2008,2001,2002,2004,2015,2006,2009,2013,2005
Објектот Ширина:
68
Име На Модел:
0301Kia9
Објектот Висина:
35
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
3.5kgs
Kia Модел:
Оптима
Специјални Функции:
автомобил патосници за Kia
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Објектот Должина:
138
Боја Класификација:
сива ,беж,црна, беж,црна, црвена,кафеава,кафе,црвено вино
Површината Материјал:
XPE пенење
Составот на содржина:
81% (содржи) -90% (содржи)
Шема:
Решетки
Комбинациски Форма:
Пет седишта за посебни намени
R

Тие исто така купуваат со овој производ