.

.

CCHGM Природен Камен Симпатична Був Животинско Приврзоци за Ѓердани Бел Кристал Розевиот Кварц Тигар око Монистра Реики накит Женски Подарок

CCHGM Природен Камен Симпатична Був Животинско Приврзоци за Ѓердани Бел Кристал Розевиот Кварц Тигар око Монистра Реики накит

DEN 112.00
DEN 172.32
-35 %
Количина на стоки


Материјал : Роза Кварц ,златен песок ,Зелена aventurine
Камен Тип : був
Количина : 1pc
Камен Големина : Години : 45x25x9mm
Елемент : животни
еден pendant со еден синџир!!!!
Овие слики се само за ваша референца, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
превозот време :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус30 - 90working дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail25-60 работни дена
E-Пакет-10-30 работни дена
EMS-5-12 работни дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена
answer : ___________________________ note :
1.повеќе од$5, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно.
2.помалку од$5, испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно.
3.повеќе од $120, испраќаат преку Изразуваат слободно.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CCHGM
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
45 25
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ