.

.

НОВИ DC Моќност Џек кабел Конектор приклучок за HP G6-2000 Година, Г-7-2000 661680-YD1 661680-301

НОВИ DC Моќност Џек кабел Конектор приклучок за HP G6-2000 Година, Г-7-2000 661680-YD1 661680-301

DEN 186.00
DEN 286.08
-35 %
Количина на стоки

НОВИ DC Моќност Џек кабел Конектор приклучок за HP G6-2000 Година, Г-7-2000 661680-YD1 661680-301
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x НОВИ DC Моќност Џек кабел Конектор приклучок за HP G6-2000 Година, Г-7-2000 661680-YD1 661680-301

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ