.

.

11x6.5cm Multicolors Swan Форма Kawaii Appliques за Headband Поместена Appliques За Шиење Облека Материјали DIY Занает Декорација

11x6.5cm Multicolors Swan Форма Kawaii Appliques за Headband Поместена Appliques За Шиење Облека Материјали DIY Занает Декорација

DEN 201.00
DEN 223.68
-10 %
Количина на стоки

Опис Боја на Микс : 60pcs Количество на Избраната Боја : 6 парчиња на ЕДНА Боја Клиент спомна боја и квантитет се достапни, pls ве молиме оставете порака. Количина : 6pcs/многу Големина : за 11x6.5cm Материјал : ткаенина, Бидејќи на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение Детали фото
Плаќање
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни. Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови). Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) ! 4.Да руската земја
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

боја:
розова, зелена, жолта, се Меша бои
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Стап-На
Техника:
Appliqued
Големина:
11x6.5cm
Број На Модел На:
D1198
R

Тие исто така купуваат со овој производ