.

.

7cm Мода жените Бренд Headwear Класичен Ретро Розово Злато Коса Ноктот Клипови шноли со Дијаманти коса Додатоци Накит

7cm Мода жените Бренд Headwear Класичен Ретро Розово Злато Коса Ноктот Клипови шноли со Дијаманти коса Додатоци Накит

DEN 176.64
Количина на стоки

САД $ 0.60 /многу US $ 2.80 /парче US $ 0.35 /многу US $ 0.60 /многу US $ 0.40 /парче US $ 1.68 /парче US $ 0.89 /многу US $ 0.77 /парче

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
16030105
Бренд Име:
Fittingly
Стил:
Новина
Тип:
Губење На Канџи
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
метал и акрил
tope:
Губење На Канџи
Стил:
Печатење модна класика
Производот:
Headwear
Декорација:
Се соберат на косата Едноставни и пристојни
Карактеристично:
фабриката за директна продажба
Бои:
Роуз Злато
Точка Бр.:
16030105
R

Тие исто така купуваат со овој производ