.

.

LTWHOME Плоштадот Полиестер Филтер Влошки Одговара за Danner 12202 Pondmaster ЧАСОТ 1000 и 2000 ЧАСОТ

LTWHOME Плоштадот Полиестер Филтер Влошки Одговара за Danner 12202 Pondmaster ЧАСОТ 1000 и 2000 ЧАСОТ

DEN 815.52
Количина на стоки


LTWHOME Плоштадот Полиестер Филтер Влошки Одговара за Danner 12202
Pondmaster ЧАСОТ 1000 и 2000 ЧАСОТ
Големина на : 11-3/4 x 11-3/4 инчи, 1 инчи дебела. - Овој филтер влошки се сопствени дизајниран и произведен за Danner Pondmaster ЧАСОТ 1000 ЧАСОТ и 2000 година. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Иако не е оригиналниот Danner на производот, но со висок квалитет. - Погоден за Danner Pondmaster ЧАСОТ 1000 ЧАСОТ и 2000 година.
6 компјутери F ilter Влошки за вашиот изберете,толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе
реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!


боја:
Бела
Големина:
Pack of 6
Тип:
Риба
Бренд Име:
LTWHOME
моќност:
Никој
Напон:
None
Употреба:
Филтри & Додатоци
Is_customized:
Yes
боја:
Бела
Нето тежина:
38 g/pc
R

Тие исто така купуваат со овој производ