.

.

2018 Топла трговија на Големо Топло Бела Мешани Писмо Азбуката Коцка Акрилик Spacer Монистра Одговара Накит одлуки 6mm 400Pcs

2018 Топла трговија на Големо Топло Бела Мешани Писмо Азбуката Коцка Акрилик Spacer Монистра Одговара Накит одлуки 6mm 400Pcs

DEN 175.00
DEN 205.92
-15 %
Количина на стоки2018 Топла трговија на Големо Топло Бела Мешани Писмо Азбуката Коцка Акрилик Spacer Монистра Одговара Накит одлуки 6mm 400 Pcs
Испорака :
Кога ќе го поставите на орде,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Обично ние wll испратите објекти во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме да се забележи дека ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот произведе е прегледан.Ви благодариме за разбирањето!
Повратни информации :
Драги пријатели,ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница,ние вредност, секој клиент,вашите повратни информации е многу важно за нас.
Ако сте задоволен со сè.Ве молиме оставете postive повратни информации со 5 ѕвезди,ние навистина ќе го ценат вашиот kindnes.
Но, ако не сте задоволни со производот или услугата,ве молиме контактирајте со нас,ние може да се справи со тоа заедно.
Обиди се со нашите најдобри,бидете најдобри!
Гаранција :
Ние и ветуваме на купувањето е 100% безбедно е нашата продавница,ако на крај не може да се добие пакет,ние ќе целосна наплата.
Ние и ветуваме на објекти што сте го добиле се во добра состојба,или ние ќе рефундирање или испрати за да можете повторно.
За нас :
RH е накит фабрика во Yi Wu.Кина провинција.Ние, главно, се продава високо квалитетни ѓердан со многу ниска цена.
Малопродажната/трговија на големо/прилагодите сите се добредојдени тука.ве молиме контактирајте со нас преку телефон или e-mail,со нетрпение очекувам да вашата долгорочна соработка со нас.
Искрено.

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
виножито надеж
Објектот Тежина:
0.5g
Број На Модел На:
Y0134
Надворешниот Дијаметар:
6mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ