.

.

мини UHF машки plug да SMA женски 4hole панел со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли

мини UHF машки plug да SMA женски 4hole панел со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет

DEN 183.00
DEN 215.04
-15 %
Количина на стоки


* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација. Со Почит!
Ви благодариме за вашето време и со Среќа!
Авторските права од страна на Tanger 2005-2015
.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Сите предмети за различни Продолжување кабел во различни должина како што е подолу :
- Можеби ќе треба други RF производи :
- Поврзани производи : - - - - - - - - - - - - - - - -
* Ние го прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем.

Број На Модел На:
C042UHF316MH4L15
На едниот крај Конектор A:
мини UHF машки приклучок ( внатре завртка & центар машки pin )
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек 4hole панел( надвор завртка & центар дупка женски )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
6inch ( околу 15cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината
R

Тие исто така купуваат со овој производ