.

.

50cm Блескав мечето светне LED мечето Препарирани Животни Кадифен Играчки и Шарени мечето Божиќ Подароци За Децата

50cm Блескав мечето светне LED мечето Препарирани Животни Кадифен Играчки и Шарени мечето Божиќ Подароци За Децата

DEN 619.20
Количина на стоки


50cm Блескав мечето светне LED мечето Препарирани Животни Кадифен Играчки и Шарени мечето Божиќ Подароци За Децата
Големина : 50cm
Кога ќе го поставите 3 АА батерии во тоа, ве молиме притиснете на копчето од десно на арм, и тоа ќе светне. Ако притиснете го повторно, тоа ќе се исклучи.
ПОТРЕБНО : 3 АА батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
GFPAN
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Број На Модел На:
50cm
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Форма:
Мечка
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Трепка, DIY
R

Тие исто така купуваат со овој производ