.

.

10pcs RUIDAY морска ѕвезда на ѕвезда лебдат Глеѓ Шарм Легура Pendant за ѓердани/нараквици DIY Женски Модни Додатоци Накит

10pcs RUIDAY морска ѕвезда на ѕвезда лебдат Глеѓ Шарм Легура Pendant за ѓердани/нараквици DIY Женски Модни Додатоци Накит

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки


шарм
10pcs RUIDAY морска ѕвезда на ѕвезда лебдат Глеѓ Шарм Легура Pendant за ѓердани/нараквици DIY Женски Модни Додатоци Накит
Тип : Мода глеѓ шарм метал шарм за накит одлуки Приврзоци лебди шарм Копче Синџири како Накит Додатоци Материјал : метал шарм Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) На емајлот шарм направени од рачно производство ,големината грешка 0.1~1 мм е нормално . Количина : 10 Pcs глеѓ шарм (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=10 Pcs Ќе Добиете 1pack на емајлот метал шарм

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој,Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
морска ѕвезда на ѕвезда Глеѓ шарм
Бренд Име:
ruiday
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ