.

.

3D Шарени Случај За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 СМ-T560 T561 Smart Случај Покрие Funda Таблета Мода СТП Кожа Стојат Школка

3D Шарени Случај За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 СМ-T560 T561 Smart Случај Покрие Funda Таблета Мода СТП Кожа Стојат Школка

DEN 534.00
DEN 675.36
-21 %
Количина на стоки

Опис На Производот : 1. нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Функција:
Мека,Капка отпор,Анти-Прашина
Ширина:
0cm
Должина:
0cm
Стил:
Моден
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 СМ-T560 T561
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 СМ-T560 T561
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Meracly
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
кожа
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
R

Тие исто така купуваат со овој производ