.

.

5pcs/многу 18inch Романтичен за Денот на Вљубените Ѕвезда и Срцето Фолија Хелиум Балони Роденден, Свадба Globos Партија Декорација Воздухот Топки

5pcs/многу 18inch Романтичен за Денот на Вљубените Ѕвезда и Срцето Фолија Хелиум Балони Роденден, Свадба Globos Партија Декорација

DEN 81.00
DEN 100.80
-20 %
Количина на стоки


5pcs/многу 18inch Романтичен за Денот на Вљубените Ѕвезда и Срцето Фолија Хелиум Балони Роденден, Свадба Globos Партија Декорација Воздухот Топки
Материјал : Гравури балони
Големина 18" балони
Како да се користи шопинг кошничка?

Ballon Големина:
18inch
Повод:
Број на Компјутери:
5pcs
Бренд Име:
ЗОРА
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Срцето
Број На Модел На:
XLB0059-5
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Растенијата
Класификација:
балон
Материјал:
Алуминиум Филм
Возраст Опсег:
цел од 3 години
клучен збор :
Роденден Украси За Деца
Функција:
партија декорација
одговараат за:
Хелиум Балон
R

Тие исто така купуваат со овој производ