.

.

6cylinder Висок квалитет на Моторот целосна заптивка поставите ОЕМ 04111-46041 за Т-2JZ-GE ГШ (JZS147) 300/СУПРА (JZA80) 3.0 јас

6cylinder Висок квалитет на Моторот целосна заптивка поставите ОЕМ 04111-46041 за Т-2JZ-GE ГШ (JZS147) 300/СУПРА (JZA80) 3.0

DEN 1227.36
Количина на стоки


6cylinder Висок квалитет на Моторот целосна заптивка поставите ОЕМ 04111-46041 за Т-2 JZ-GE ГШ (JZS147) 300/СУПРА (JZA80) 3.0 јас

Зафатнина:
2997CC
Материјал Тип:
како слики
Објектот Тежина:
1.8kg
Име На Модел:
04111-46041
Бренд Име:
ONESIMUS
Специјални Функции:
целосна заптивка сет
Објектот Висина:
10inch
Објектот Должина:
52inch
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Објектот Ширина:
25inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
1993--
Нема. на Цилиндри:
6cylinder
Слики:
pls консултирајте се со продавачот да добиете некои слики
R

Тие исто така купуваат со овој производ