.

.

Свила Сатен Засенчување Дише И Удобно Спиење Нап Спиење Двојно Свила Маска

Свила Сатен Засенчување Дише И Удобно Спиење Нап Спиење Двојно Свила Маска

DEN 383.52
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Големина:
21x10cm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Тип На Објект:
Headwear
Производот Категорија:
свила око маска
Текстурата на материјалот:
mulberry свила
R

Тие исто така купуваат со овој производ