.

.

Топла 45 Степен 1/4 +1/2 Рутер Малку Дрво Алатка Дрво Заклучување Митра Tenon Машина Алатка Дрво Мелење Машина Карбид DIY Алатка 2 парчиња

Топла 45 Степен 1/4 +1/2 Рутер Малку Дрво Алатка Дрво Заклучување Митра Tenon Машина Алатка Дрво Мелење Машина Карбид DIY Алатка

DEN 527.00
DEN 864.00
-39 %
Количина на стоки


Опис
100% сосема нов и висок квалитет.
Користење на упатството фиока на одлуки или на други машини.
Индустриски Квалитет Рутер Малку
C3 Микро-жито Волфрам Карбид Машина
Цврст Челик, Прекалени Тела со Не-враќа Дизајн
Build-up & Топлина Отпорни Слој
Топлината отпорни слој го спречува start-up на пилевина, смола, и на теренот.
Индустриски одделение микро зрна карбид сечилото
Целосно затворен & подмачкано
Голема кука & стриже агли овозможуваат секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни.
Спецификации :
Димензии : (прибл.)
Ширина : 1-3/8"
Месо тело : 1/4" & 1/2"
Вкупна должина : 2"
Цврст Челик, Прекалени Тело
Не-враќа Дизајн
Нема мало пакет
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакување листа :
1pc 1/4"X1-3/8" + 1pc 1/2"X1-3/8" Рутер Малку

Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
1/4X1-3/8+ 1/2X1-3/8 Рутер Малку
Дијаметар:
како опис
Вкупна Должина:
како опис
степен:
R0.15
Тип:
Мелење Машина
Обложување:
Карбид
функција 1:
1/4 + 1/2 Рутер Малку
Карактеристика 2:
45 Степен заклучување рутер малку
функција 3:
Дрво Алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ