.

.

ОЕМ 42410-52070 Тркала Имајќи Kit(Тркала Суспензија) за Т-1KR-FE 1ND-ТВ 2ZR-FE 2SZ-FE YARIS/VERSO S

ОЕМ 42410-52070 Тркала Имајќи Kit(Тркала Суспензија) за Т-1KR-FE 1ND-ТВ 2ZR-FE 2SZ-FE YARIS/VERSO S

DEN 3096.00
Количина на стоки


ОЕМ 42410-52070 Тркала Имајќи Kit(Тркала Суспензија) за Т-1 KR-FE 1 ND-ТВ 2 ZR-FE 2 SZ-FE YARIS/VERSO S

Бренд Име:
ONESIMUS
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
42410-52070
Фитинг Позиција:
Задната Оска Лево и Десно
Надворешниот Дијаметар:
135mm
Ширина:
86.6mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ