.

.

5 Компјутери Кутија Насловот 44Pin 2x22P 2.0 mm Теренот Машки Обвиткан PCB десен агол на IDC Штекер двојна редови простор 2.0 Преку дупка НАТОПИ

5 Компјутери Кутија Насловот 44Pin 2x22P 2.0 mm Теренот Машки Обвиткан PCB десен агол на IDC Штекер двојна редови простор 2.0

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Количина на стоки

Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.00 mm 2x22 Pin 44 Стр Десен агол Машки плоштадот pin 0.5 mm 2 реда простор 2.00 Преку дупка НАТОПИ Изолатор Отпор : 1000 Megohms Мин Контакт Отпор : 20 Megohms Max Издржи Напон : AC 500 V БХ конектор (IDC тип) Материјали Изолатор : PBT & 30% стакло исполнет (UL94 V-0) Контакт : месинг Електрични струи raiting : 1 A Insulaton отпор : 5000 MOm мин во 500 V DC Контакт отпор : 20m Om max во 100m A DC Механичка Операција температура : -55 Сте. ~ +105 Сте Options Бр. на контакти : 10, 14, 16, 20, 26, 30, 34, 40, 50, 60, 64 Контактирајте со позлата : селективен злато позлатен Терминал верзија : директно Изолатор боја : црна
Директориум За Навигација

Број На Модел На:
BH2RA2x22
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Кутија Заглавие
Иглички:
2x22
Теренот:
2.00 mm
Боја на изолатор:
Црна
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување, електрични
Тип:
Кутија Заглавие
R

Тие исто така купуваат со овој производ