.

.

Моден Свеж Стил Жените Ранци Цветни Печати Bookbags Платно Ранец Училиште Торба За Девојки Rucksack Женски Туристички Ранец

Моден Свеж Стил Жените Ранци Цветни Печати Bookbags Платно Ранец Училиште Торба За Девојки Rucksack Женски Туристички Ранец

DEN 779.00
DEN 1128.48
-31 %
Количина на стоки


Моден Свеж Стил Жените Ранци Цветни Печати Bookbags Платно Ранец Училиште Торба За Девојки Rucksack Женски Туристички Ранец
Големина : 30*13*40 CM
Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод
Ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Превозот :
Вашата цел плаќање е по успешна, ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
Ние може да обезбеди (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) (e Packet) (e-ЕМС)(EMS и DHL) транспортни услуги.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 35-60 дена транзит време, бидејќи на времето потребно за различни земји не е исто.
e Packet : 15-35 дена транзит време.
e-ЕМС : 7-20 дена транзит време.
EMS : 7-20 дена транзит време .
DHL : 3-7 дена транзит време.
Тарифите, ние ќе го објави дарба и го прогласи за ниска цена да се намали или избегне царинските давачки. Но, ние не се претпостави давачки.Pls да не информирате кога ќе се направи нарачка.
Димензии & Бои :
1. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1 - 3cm во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
2. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Враќање & Размена Политика :
По приемот на стоката на купувачот да може да се применува за 15 дена да се вратат или замена, ве молиме да се осигура дека стоката не се оштетени и оригиналното пакување, купувачот треба да ги сноси од товар.
Ако тоа е наша одговорност, товар паѓа на товар на нас. На пример : да ја испратите на погрешна големина, или тоа е оштетена.
Ако тоа е одговорност на купувачот, товар на купувачот. На пример : изборот на погрешна големина и боја.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек(5stars)ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1 - 2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!Имајте пријатен ден.

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Декорација:
Appliques,Цвеќиња
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
жените симпатична ранец
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Јапонија Стил
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
scione
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бесплатен превозот :
Yes
Стил:
Јапонија и кореја Стил
QC:
Тест еден по еден
квалитет:
Врвен квалитет
користат за:
Ранец/Чанта/Торба
Големина:
30*13*40CM
боја:
Сина
За:
Мода Патување Жените Ранци
R

Тие исто така купуваат со овој производ