.

.

Нови Samoyed движење Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Трендовски Накит Samoyed движење Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

Нови Samoyed движење Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Трендовски Накит Samoyed движење Автомобил Keychain Торба Keyring За

DEN 1132.00
DEN 1132.32
-0 %
Количина на стоки


Купувачот Известување
Тука можете да натпревар со различни бои со себе.
Како што среброто pendant со сребро pendant,сребро pendant со злато pendant,сребро со злато се зголеми pendant.итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Црна Позлатен Пиштол,Сребро Позлатен,Злато-боја
Број На Модел На:
K118
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Обликотшема:
Животните
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ