.

.

300М/328yards 16strands плетенка линија hollowcore 0.16 мм-0.2.0 mm јп влакна 20- £ 500 риболов жици

300М/328yards 16strands плетенка линија hollowcore 0.16 мм-0.2.0 mm јп влакна 20- £ 500 риболов жици

DEN 1056.00
Количина на стоки


16 Strands hollowcore плетенка риболов линија 300 Метри/328yards
16 насоки на масна, мазна плетенка, weaved заедно за риболовците дека побарувачката најдобриот во квалитетот плетенка линија
пакување, вклучувајќи : 1* 300 МЕТРИ hollowcore плетенка риболов линија.
Имаат добар шопинг ден!

Линија Број:
1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 30, 25, 20, 15, 9, 12.0, 16.0, 18.0
категорија:
Серијата
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Метри:
300 метри
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Бренд Име:
ASCON РИБА
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Број На Модел На:
fh-16-300
Материјал:
Плетенка Жица
риболов линија боја:
мов зелена;сива;сина;бела боја;црна;жолта
Насоки(ткае):
16
Должина:
100
LB:
20LB;;30LB;35LB;40LB;50LB;60LB;70LB;80LB;90LB;100LB
is_customized:
Yes
Функција:
hollowcore риболов линија 16strands
ЈП линија 16x:
риболов линија плетенка
R

Тие исто така купуваат со овој производ