.

.

Целосно Доцна Розова Букви Печати Жените Т кошула Памук Секојдневен Смешно Кошула За Дама Врвот Tee Битник Црна Капка Брод Z-229

Целосно Доцна Розова Букви Печати Жените Т кошула Памук Секојдневен Смешно Кошула За Дама Врвот Tee Битник Црна Капка Брод Z-229

DEN 380.00
DEN 475.20
-20 %
Количина на стоки


Материјал : Памук
Боја : како се покаже
Големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL
Сите Производи Во Акции Во Текот На Годината,Пад На Превозот Поддршка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Бренд Име:
ZYTJY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Z-229
R

Тие исто така купуваат со овој производ