.

.

Моден Ручек Кутија BentoHeated Колба Контејнер за Храна Микробранова Нерѓосувачки Челик Маса Опрема за Складирање Ручек Кутија за Пикник Училиште

Моден Ручек Кутија BentoHeated Колба Контејнер за Храна Микробранова Нерѓосувачки Челик Маса Опрема за Складирање Ручек Кутија

DEN 836.00
DEN 949.44
-12 %
Количина на стоки


Заврши

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Розова
Број на Прегради:
3, 5
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Функција:
Microwavable,Еко-Пријателски,Топлинска Изолација
Бренд Име:
DIESHITANG
микробранова печка:
на располагање
Наменет За:
Деца
топлина зачувување:
Yes
Стил:
кинески стил
Обликот:
Плоштад
R

Тие исто така купуваат со овој производ