.

.

Оригинални нови Оригинални вистински , конектор 3431-6002LC 34 основни ПЛ 34P рог рог приклучок директно игла

Оригинални нови Оригинални вистински , конектор 3431-6002LC 34 основни ПЛ 34P рог рог приклучок директно игла

DEN 246.00
DEN 258.72
-5 %
Количина на стоки


Оригиналниот увоз
Оригиналниот вистински , конектор 3431-6002 LC 34 основни ПЛ 34 P рог рог приклучок директно игла
Права игла 34 P рог
Модел : , 3764
Име : 34 основни 3431 рог конектор
линеарна тип касета крајот плоча :
Пол број од 10 до 11 пол варијанти помеѓу 64 столбови.
Со копчето play, тоа е погодно да се носат и отстранување на фиксни приклучок конектор.
Со монтажа дупка, е поефикасен за привремено фиксна лемење и олеснување на вработувањето кога извлекувајќи од дупка притисок.
Преку 4 - точка приклучните површината мувла заштита, може да се спречи приклучок конектор тип.
Тоа исто така може да се комбинираат супстрат и дебелината на 2.4 mm~3.2 mm .

is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
RF,Осветлување
Тип:
Адаптер
R

Тие исто така купуваат со овој производ