.

.

САМО ЗА У Жените Долго Спојки Паричникот Патент Голем Капацитет за Држачот на Женски Паричници Чанта Дама Purses Монета Џеб Carteras

САМО ЗА У Жените Долго Спојки Паричникот Патент Голем Капацитет за Држачот на Женски Паричници Чанта Дама Purses Монета Џеб Carteras

DEN 383.00
DEN 696.00
-45 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.16 kg
Објектот Должина:
18.5cm
Декорација:
Sequined,Писмо
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Бренд Име:
САМО ЗА У
Објектот Висина:
10cm
Број На Модел На:
LW239JY112-3
Внатрешни работи:
Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот
Објектот Ширина:
4 cm
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ