.

.

Оригинални нови серво мотор ASDBCNEP0000 приклучок конектор 9 pin и 4 pin конектор со игла

Оригинални нови серво мотор ASDBCNEP0000 приклучок конектор 9 pin и 4 pin конектор со игла

DEN 328.00
DEN 345.12
-5 %
Количина на стоки

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Заеднички серво мотор, серво мотор , заеднички . моторни делови ASDBCNEP0000 конектор
9 дупка и 4 дупка конектор со терминал
Модел : 1-172161-9 ЗАСИЛУВАЧ и 4 pin конектор со pin ASDBCNEP0000
серво додатоци 9 основни и 4 основни 1-172161-9 конектор

Број На Модел На:
ASDBCNEP0000
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
R

Тие исто така купуваат со овој производ