.

.

JINSERTA 7 во 1 CPL УВ Филтер Професионални 52mm Леќа Заштитник Водоотпорен Покритие За Xiaomi Yi 4K YI 2 Sport Камера Додатоци

JINSERTA 7 во 1 CPL УВ Филтер Професионални 52mm Леќа Заштитник Водоотпорен Покритие За Xiaomi Yi 4K YI 2 Sport Камера Додатоци

DEN 864.00
DEN 959.52
-10 %
Количина на стоки


7 во 1 CPL УВ Филтер Професионални 52mm Леќа Заштитник Водоотпорен Покритие За Xiaomi Yi 4 K Xiaoyi 2 Sport Акција Камера Додатоци
Карактеристики
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. 7 во 1 big pack : CPL филтер + UV filter + црвено + Nd2 + жолто + виолетова и водоотпорен домување случај адаптер прстен во еден пакет.
3. Важи за Xiaoyi 4 K Yi II спорт акција камера.
4. Филтерот може да се ограничи рефлексија од неметални површината на водата како и стакло прозорци. Користење филтри, бои ќе стане посветла и појасна и контраст ќе биде зајакната.
5. Филтер Дијаметар : 52mm.
6. Материјал : стакло, пластика. Одговара за Xiao Mi Yi 4k само.
Пакет листи и тоа : (Не вклучуваат камера!!!) 7 во 1 big pack : CPL филтер + UV filter + црвено + Nd2 + жолто + виолетова и водоотпорен домување случај адаптер прстен во еден пакет.

Тип:
Акција Камера Филтри
Бренд Име:
JINSERTA
Број На Модел На:
E0498
Материјал:
метал & стакло
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Само за Xiaomi
SKU:
E0498
R

Тие исто така купуваат со овој производ