.

.

RBROVO 2018 Мода Мачка Око, очила за сонце Жените Луксузни Сонце Очила За Жените Очила Feminino Класичен Ретро UV400 Oculos De Sol

RBROVO 2018 Мода Мачка Око, очила за сонце Жените Луксузни Сонце Очила За Жените Очила Feminino Класичен Ретро UV400 Oculos De

DEN 144.00
Количина на стоки


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Photochromic,Огледало,UV400
Пол:
Жените
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
Очила за сонце GD5155
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
54mm
Леќа Ширина:
53mm
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
RBROVO
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Кутија/Влакна Текстил/Очила шрафцигер
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ