.

.

Крај Милиони 6mm 5PCS HRC60 2Flute Екстра Должина 75мм 100mm Карбид Спирала Рамен Endmills Металугрија Слот Мелничката Алатка за Сечење

Крај Милиони 6mm 5PCS HRC60 2Flute Екстра Должина 75мм 100mm Карбид Спирала Рамен Endmills Металугрија Слот Мелничката Алатка

DEN 1591.00
DEN 3120.00
-49 %
Количина на стоки


Карактеристики :
- Има добри мелничката и врвни перформанси, обезбеди висока ефикасност на работа.
- доволно свиткување сила и отпорност на абење, слот за мелење, дупка и се на работ на
одборот, на површината се чисти, уредни, не баговите.
-Алатка тип, погоден за потребите на сите аспекти на мелење. - висока јачина,
отпорност на свиткување, кршење на отпорот, и имаат одлични физички својства, долго алатка живот
Повратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Димензии:
6x6x75, 6x30x100
Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
HRC60 2F D6*75/100
Тип:
Станот Крајот Мелници
Материјал:
Карбид
Обложување:
TiAIN
Бренд Име:
DASAN
Вкупна Должина:
75MM/100L
R

Тие исто така купуваат со овој производ