.

.

Rolendo 2018 Жените Мода Часовници Луксузен Бренд Кварц Дами Види Челик Watchband Женска Рачен Часовник Relogio Feminino Часовник

Rolendo 2018 Жените Мода Часовници Луксузен Бренд Кварц Дами Види Челик Watchband Женска Рачен Часовник Relogio Feminino Часовник

DEN 3632.00
DEN 4656.00
-22 %
Количина на стоки


Функција:
Отпорен На Вода,Пливање,Светлечки Раце
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
RL8032
Случај Дебелина:
7.8 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
16mm
Бренд Име:
Rolendo
Бендот Должина:
19.5 cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Дијаметар:
33mm
Случај Обликот:
Круг
Lauuch Датум :
2018-1
Движење:
Јапонија Cityzen
боја:
Goden Dile,Додека Dile,Црна Dile
Продажба Начин:
Директно Од Фабриката
Стил:
Бизнис,Одмор,Мода,Декорација,Личност
Стручњаците Препорачуваат:
Добар Квалитет,Квалитет,Од Нерѓосувачки Челик Материјал
R

Тие исто така купуваат со овој производ