.

.

Rudraksha Семе Мушка Будистички Молитви Мала Tassel Ѓердан Amethysts Howlite 108 Мушка Мала Духовна Медитација Ѓердан NM10944

Rudraksha Семе Мушка Будистички Молитви Мала Tassel Ѓердан Amethysts Howlite 108 Мушка Мала Духовна Медитација Ѓердан NM10944

DEN 4439.04
Количина на стоки


Опис
Rudraksha Семе Мушка Будистички Молитви Мала Tassel Ѓердан Amethysts & Howlite 108 Мушка Мала Духовна Медитација Ѓердан Црвена боја 100% памук кабелот 108 Монистра мала ѓердан

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NM10944
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
MUDULLA
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ