.

.

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик, Метални Squre Ознака Pendant Ѓердан Кул Човек Жена Накит

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик, Метални Squre Ознака Pendant Ѓердан Кул Човек Жена Накит

DEN 214.00
DEN 235.20
-9 %
Количина на стоки


Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик, Метални Плоштадот Ознака Pendant Црна Кожа Синџири Ѓердан
Описи :
Материјал Нерѓосувачки Челик
Боја
како слики
Големина
Pendant за 15x40mm / 18 инчи должина синџири
Повеќе Детали
1 компјутер по цел

Бренд Име:
Buty-Bzi
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Pendant Големина:
15X40mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Плоштад
R

Тие исто така купуваат со овој производ