.

.

Автомобилот Вода Првенство Панел ABS Покритие Хром Намали Носителот На Ford F150 2015-2017 Автомобил Внатрешниот Стил

Автомобилот Вода Првенство Панел ABS Покритие Хром Намали Носителот На Ford F150 2015-2017 Автомобил Внатрешниот Стил

DEN 1596.00
DEN 1680.00
-5 %
Количина на стоки


ABS Автомобил Вода Чаша Носителот Трим Покрие Рамка за Ford F150 2016-2017 Сребро.
Опис
Состојба : 100% Сосема нов (не се КОРИСТИ)
Материјал : Изработени Од АБС
Боја : Мат Сребро.
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана .
Лесна инсталација
Пакет Содржина : 1pcs

Боја Име:
Сјајна Сребрена, Мат сребро.
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
Вода Првенство Маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2015-2017
R

Тие исто така купуваат со овој производ